Have a question? Give us a Tel: 86-0516-81913678

За нас

Опрема за нафта Xuzhou копродукции, Ltd е целосно во странство сопственост претпријатие специјализирано за производство на API 5CT цевки спојки, обвивки за спојки и фитинзи на бунар, со повеќе од 14 години искуство. Сместена е во развојна зона на национално ниво на градот Ксужоу, провинцијата iangиангсу, Кина. Зафатен е над 30000 m²area, а повеќе од 150 вработени се вработени, а стотици механичка опрема за обработка се во нејзина сопственост.

ОПРЕМА ОБВРСКИ XUZHOU CO, LTD.

Корпорацијата има стотици опрема за производство и инспекција, повеќе од 100 стручни и технички лица.

Вести

Повеќе од 14 години искуство

банер